Гончарук підбив підсумки роботи уряду за тиждень – новини на УННКИЇВ. 9 листопада. УНН. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів про ключові досягнення уряду за тиждень, що минає. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

Так, Гончарук повідомив, що Україна побила власний рекорд у сфері економіки та фінансів — портфель облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) України, які перебувають у власності нерезидентів, збільшився до 100,99 млрд грн.

А перед цим, 5 листопада, на аукціонах з продажу ОВДП Мінфін уперше з травня розмістив 4-річні ОВДП. Попит перевищив пропозицію в п’ять разів. Відомство залучило до бюджету 3,14 млрд грн.

Крім того, уряд ухвалив проект Бюджету-2020 до другого читання. За словами Гончарука, «він проривний, бо вперше не підвищує податки заради виплати зовнішніх боргів, які фактично сплачує кожен українець».

«Медицина, освіта, інфраструктура — ми на провідні галузі заклали рекордні суми. Знання, здоров’я і комфорт громадян — це реально те, у що ми повинні інвестувати», — написав Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, в уряді розповіли про плани перебудови фінансування освіти і науки.Джерело

Leave Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *