Місія ОБСЄ відзвітувала про початок розведення сил у Петровського в Донбасі – новини на УННКИЇВ. 9 листопада. УНН. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала початок розведення сил і засобів в районі населеного пункту Петровське. Про це повідомила в суботу в пресслужба СММ ОБСЄ, передає УНН.

«Невдовзі після 12:00 (за східноєвропейським часом) 9 листопада Місія зафіксувала початок процесу розведення сил і засобів на ділянці в районі Петрівського. Патрулі СММ, які перебували поблизу ділянки розведення, бачили, як Збройні сили України та збройні формування запустили освітлювальні ракети на знак готовності обох сторін до розведення сил і засобів», — йдеться в повідомленні.

Після цього, зазначають спостерігачі, вони бачили, як військовослужбовці Збройних сил України та члени збройних формувань залишали ділянку розведення разом з озброєнням.

«Місія продовжуватиме здійснювати моніторинг та верифікацію процесу розведення», — йдеться у звіті.

Як повідомляв УНН, сьогодні почалась практична фаза розведення сил і засобів на ділянці в районі Богданівки і Петрівського.Джерело

Be the first to comment on "Місія ОБСЄ відзвітувала про початок розведення сил у Петровського в Донбасі – новини на УНН"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*