Зеленський доручив уряду розробити вимоги до новин у ЗМІ – новини на УННКИЇВ. 9 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до 31 грудня цього року розробити та направити на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо врегулювання діяльності медіа в Україні. Про це йдеться в Указі Президента №837/2019 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» від 8 листопада, оприлюдненому на сайті Глави держави, повідомляє УНН.

Так, до 31 грудня 2019 року Кабміну доручено розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо врегулювання діяльності медіа в Україні, передбачивши, зокрема, положення щодо вимог та стандартів новин, механізмів запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації, її спростування, заборони фізичним та юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні, а також передбачити посилення відповідальності за порушення законодавства про інформацію.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю підписав Указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».Джерело

Be the first to comment on "Зеленський доручив уряду розробити вимоги до новин у ЗМІ – новини на УНН"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*